Kolektory słoneczne i panele fotowataiczne - Solarsun

Kolektory usługi budowlane

Naturalna energia dla Twojego domu. Zadbaj o środowisko i swoje finanse....

usługi budowlane

Precyzyjny sprzęt pomiarowy - poziomica

Precyzyjny sprzęt pomiarowy - poziomica

(...) Poziomica czy poziomnica - oto jest pytanie. Tak można sparafrazować Shakespeara, ponieważ spór o nazewnictwo tego popularnego i jakże niezbędnego w budownictwie przyrządu trwa chyba od momentu jego powstania. Inną ciekawostką jest jeszcze trzecia nazwa używana a mianowicie wasserwaga. To ostatnie słowo zostało zapożyczone z języka niemieckiego i (...)

Ciekawostki:

Walka z powodzią

Walka z powodzią

(...) Zalane mieszkanie lub dom to od wieków ogromny problem dla jego mieszkańców lub najemców. Rozwój techniki w tej sytuacji niewiele pomógł, gdyż wprowadzenie kanalizacji oraz podłączenie wody do miejsca zamieszkania zwiększyło tylko liczbę takich wypadków. Niestety czasu nie da się cofnąć i zamiast (...)

Ciekawostki:

Lampy i kolumny sygnalizacyjne

Lampy i kolumny sygnalizacyjne

(...) Kolumna sygnalizacyjna umożliwia kontrolę maszyn. Od szafy sterowniczej do urządzeń zewnętrznych. Obecnie jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdego dużego przedsiębiorstwa związanego z maszynami i produkcją.Kolumna sygnalizacyjna pozwala mieć kontrolę nad wszystkimi procesami wykonywanymi przez maszyny. Niektóre kolumny sygnalizacyjne posiadają system wczesnego ostrzegania, co pozwala na uniknięcie awarii i postojów maszyn.Obecnie kolumny mają również bardzo estetyczny wygląd. Można wybrać sobie dźwięk, który będzie sygnalizował nieprawidłowości w pracy maszyn oraz jego głośność. Nawet do 100 db.Funkcją kolumn sygnalizacyjnych jest informowanie o awarii, (...)

Ciekawostki:

Projektowanie wnętrz w Szczecinie

Projektowanie wnętrz w Szczecinie

(...) Każdy z nas chciałby zamieszkać w estetycznym, przyjaznym do życia wnętrzu. Mieszkanie w takim miejscu świetnie wpływa na samopoczucie człowieka i codziennie pozytywnie go nastraja, dlatego każdy powinien zatroszczyć się o swoją przestrzeń. Nieważne, czy posiadamy ciasną kawalerkę w nowym bloku, spory apartament w starej kamienicy czy rozległy dom na wsi - każde wnętrze może być przytulne i dopasowane do naszego gustu.Nie każdy jednak ma pomysł jak urządzić swoją powierzchnię, czasem również brakuje nam do tego czasu lub zapału. W takim przypadku mamy możliwość skorzystać z usług profesjonalistów w swojej dziedzinie. W każdym większym polskim mieście istnieją (...)

Ciekawostki:

Usługi ogrodnicze w Warszawie

Usługi ogrodnicze w Warszawie

(...) Osoby mieszkające w domkach jednorodzinnych i posiadające dzięki temu swoje własne podwórko z pewnością zechcą posiadać własny ogród. Samodzielne założenie go z pewnością nie jest łatwe, a zatem warto jest się zwrócić po pomoc do profesjonalistów. Dzięki temu, że usługi ogrodnicze warszawa są świadczone przez naprawdę wiele firm, (...)

Ciekawostki:

Wymarzony dom parterowy

Wymarzony dom parterowy

(...) Z dnia na dzień w każdym zakątku na świecie, małżeństwa lub pary decydują się na wybudowanie nowego domu. Taka inwestycja, we własny dom to bardzo duży wydatek, a nie każdy może sobie na to pozwolić, bo żyjemy w ciężkich czasach. Dziś chciałbym bardziej skupić się na budownictwie nowej nieruchomości. Zacznijmy może od tego, że musimy posiadać działkę budowlaną,  a potem musimy zdecydować, jaki dom budujemy. Załóżmy, że w naszym przypadku będzie to dom parterowy. Aby takowy zbudować, musimy posiadać gotowy projekt, który przedstawimy (...)

Ciekawostki:

Dofinansowanie do zakupu kolektorów słonecznych.

Dofinansowanie do zakupu kolektorów słonecznych.

(...) Nowoczesne budownictwo ekologiczne uwzględnia szerokie wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, w tym także kolektorów słonecznych. Takie podejście do tematu dostarczania energii do budynku, skutkuje nie tylko odciążeniem środowiska naturalnego poprzez zmniejszenie zużycia paliw kopalnych, ale także portfela właściciela nieruchomości. Taka inwestycja jest jednak dość kosztowna, więc zawsze przy okazji (...)

Ciekawostki:

Wymiana okien i parapetów

Wymiana okien i parapetów

(...) Co kilkanaście lat osoby posiadające domy i mieszkania na własność borykają się problemem jakim jest wymiana okien. Warto jest przemyśleć dłużej decyzję, jakie okna kupimy (a przy okazji parapety), gdyż mądrze podjęta będzie nas satysfakcjonować przez lata. Na rynku istnieje ogrom firm produkujących okna i parapety - zdecydowanie warto (...)

Ciekawostki:

Jak oszczędzić na stolarce drewnianej?

Jak oszczędzić na stolarce drewnianej?

(...) Wykończenie domu jest niezwykle ważnym etapem prac budowlanych i powinno być poprzedzone bardzo precyzyjną pracą koncepcyjną i planowaniem. Chodzi przede wszystkim o rozplanowanie wykończenia zarówno pod względem finansowym, jak i estetycznym. Wszystko musi ze sobą współgrać, pasować do (...)

Ciekawostki:

Budowa naszych marzeń.

Budowa naszych marzeń.

(...) Budowa domu i odpowiednie zaaranżowanie jego wnętrz to wymagające przedsięwzięcie, którego efekty będziemy obserwować przez lata. Dlatego tak ważne jest, żeby końcowy efekt był nad wyraz zadowalający. Taka pracę możemy oczywiście wykonać sami, jeżeli posiadamy odpowiednie umiejętności. W tym wypadku architektoniczne oraz budowlane. W przypadku braku takowych, nie pozostaje nic innego, jak zlecić to zadanie fachowcom. Najlepiej wywiąże się z tego pracownia (...)

Ciekawostki:

Możliwości zacienienia tarasu

Możliwości zacienienia tarasu

(...) są produktem dość popularnym nie tylko ze względu na swoją atrakcyjną cenę, ale także z uwagi na praktyczność. Sterowane automatycznie, w różnorodnych wersjach umożliwiają nie tylko na regulowanie obszaru przysłonięcia, ale także pozwalają na ustawienie jej części pod odpowiednim kątem nachylenia – co ma znaczenie w przypadku intensyfikacji promieni słonecznych. Najprostsze w montażu, stanowią również element dekoracyjny. Bardzo podobną sławą cieszą się zadaszenia wykonywane z poliwęglanu lub akrylu. Proste w montażu, niedrogie, a przy tym lekkie i odporne. Szukając bardziej efektywnego rozwiązania warto jednak pokusić się o (...)

Ciekawostki:

Co warto wiedzieć o agregatach prądotwórczych?

Co warto wiedzieć o agregatach prądotwórczych?

(...) Nie sposób zapobiec przerwom w dostawach energii elektrycznej – nawet, jeśli wybierzemy pewnego operatora, nie możemy wykluczyć prawdopodobieństwa uszkodzenia linii elektrycznej. Warto więc zabezpieczyć się na taką ewentualność – tym bardziej, że dzięki agregatom prądotwórczym będzie to banalnie łatwe. Podpowiadamy, jak wybrać urządzenie tego typu. Jaką moc może wygenerować agregat? Agregaty prądotwórcze, które można dziś znaleźć w sklepach posiadają moc od pół do nawet sześciu kilowoltów lub, w przypadku gdy generują prąd zmienny – (...)

Ciekawostki:

Musisz to wiedzieć zanim kupisz dom!

Musisz to wiedzieć zanim kupisz dom!

(...) Kiedy przymierzamy się do zakupu domu jednorodzinnego warto pomyśleć nie tylko o jego wielkości, lokalizacji czy cenie, ale też o stanie technicznym. Często przymykamy oko na rysy na ścianach, bo przecież i tak dom będziemy remontować i urządzać po swojemu. Jednak zamiast trzymać się myśli o remoncie warto najpierw zasięgnąć opinii rzeczoznawcy czy czasem małe mankamenty nie stanowią o wadzie konstrukcyjnej.Opinia rzeczoznawcyBudowlane opinie techniczne to nic innego jak ocena stanu technicznego konkretnego obiektu. Taką opinię musi wystawić rzeczoznawca, który przedtem (...)

Ciekawostki:

Dom w zgodzie ze środowiskiem.

Dom w zgodzie ze środowiskiem.

(...) Środowisko naturalne z roku na rok ma się coraz gorzej. W znacznej mierze do takiego rozwoju sytuacji przyczynili się ludzie nadmiernie eksploatując złoża, zanieczyszczając środowisko i zabierając zbyt wiele gruntów pod budowę fabryk i osiedli. Ale mimo to można jakoś naturze pomóc, a do tego zaspokoić swoje potrzeby.Wiele osób marzy o własnym domu. Dzisiaj nie jest to marzenie, którego nie można (...)

Ciekawostki: